1

Daniel Sikora (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

5 474

45 717

2.38%

2

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

2 045

48 114

0.30%

3

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 218

48 937

0.29%

4

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 541

48 599

0.28%

5

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

51 532

14

0.27%

6

Janek Krzyna (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

2 976

47 159

0.27%

7

390

49 688

0.16%

8

Damian Marczak (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

3 002

47 095

0.16%

9

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

385

49 684

0.14%

10

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 048

49 019

0.13%

11

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 060

48 997

0.11%

12

493

49 567

0.10%

13

2 278

47 766

0.09%

14

Andrzejek Kruszewski (LO im. KEN w Przasnyszu)

2 664

47 370

0.08%

15

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

394

49 643

0.07%

16

Aleksandra Kamińska (I LO w Łapach)

1 097

48 932

0.06%

17

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

590

49 433

0.05%

18

Izabela Wiśniewska

12 933

35 320

0.05%

19

Dominika Łapińska (I LO w Łapach)

789

49 238

0.05%

20

Wojtek (VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie)

677

49 360

0.04%

21

981

49 037

0.04%

22

Konrad Goliaszewski (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

200

49 813

0.03%

23

Kasia Kiślak (LO im. KEN w Przasnyszu)

1 980

48 034

0.03%

24

760

49 259

0.03%

25

Aleksandra Cieślak (LO im. KEN w Przasnyszu)

1 290

48 727

0.03%

26

100

49 910

0.02%

27

(LO im. KEN w Przasnyszu)

2 095

47 938

0.01%

28

Marcinus Głowackus (LO im. KEN w Przasnyszu)

298

49 706

0.01%

29

274

49 747

0.01%

30

Zuza Goliasz (LO im. KEN w Przasnyszu)

299

49 706

0.01%

31

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

298

49 705

0.01%

32

Klaudia Szczubełek (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

1 547

48 545

0.01%

33

590

49 680

0.01%

34

94

49 913

0.01%

35

196

49 806

► 0.00%

36

(I LO w Łapach)

500

49 501

► 0.00%

37

0

49 714

► 0.00%

38

("ŻAGLE" LO Stowarzyszenia "Sternik")

400

49 600

► 0.00%

39

24 966

25 035

► 0.00%

40

1 427

48 649

► 0.00%

41

(I LO w Łapach)

30 000

20 000

► 0.00%

42

71

49 929

► 0.00%

43

100

49 900

► 0.00%

44

100

49 900

► 0.00%

45

626

49 392

► 0.00%

46

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

504

49 540

► 0.00%

47

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

200

49 800

► 0.00%

48

(LO w Złotoryi)

1 445

48 581

► 0.00%

49

254

49 726

0.01%

50

760

49 236

0.01%

51

234

49 762

0.01%

52

Asde

1 352

49 065

0.01%

53

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

200

49 792

0.02%

54

(LO im. Olimpijczyków Polskich w Długołęce)

1 251

48 671

0.15%

55

Klaudia Bocian (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

2 008

47 854

0.36%

56

Weronika Gasek (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

3 373

46 238

1.51%

1

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

51 532

14

3.09%

2

Daniel Sikora (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

5 474

45 717

2.38%

3

Maksymilian Truś

2 227

66 618

2.33%

4

Tomek Kołodziejczuk

6 547

47 633

0.77%

5

620

49 679

0.60%

6

590

49 680

0.50%

7

(LO nr XIV we Wrocławiu)

1 347

48 855

0.44%

8

Anna Jóźwiak (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

991

49 159

0.30%

9

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

2 045

48 114

0.30%

10

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 218

48 937

0.29%

11

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 541

48 599

0.28%

12

Janek Krzyna (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

2 976

47 159

0.27%

13

(II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

1 084

49 048

0.23%

14

Wojtek Zając

1 675

46 906

0.22%

15

982

48 872

0.19%

16

Klaudia Szczubełek (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

1 547

48 545

0.18%

17

Asde

1 352

49 065

0.18%

18

Grzegorz Kapusta

744

57 774

0.18%

19

390

49 688

0.16%

20

Damian Marczak (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

3 002

47 095

0.16%

21

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

385

49 684

0.14%

22

198

49 866

0.13%

23

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 048

49 019

0.13%

24

432

49 623

0.11%

25

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 060

48 997

0.11%

26

200

49 856

0.10%

27

493

49 567

0.10%

28

(VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie)

352

49 690

0.09%

29

2 278

47 766

0.09%

30

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

504

49 540

0.09%

31

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

304

49 741

0.09%

32

Andrzejek Kruszewski (LO im. KEN w Przasnyszu)

2 664

47 370

0.08%

33

1 396

48 654

0.07%

34

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

394

49 643

0.07%

35

Aleksandra Kamińska (I LO w Łapach)

1 097

48 932

0.06%

36

Andżelika Walczak (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

1 455

48 589

0.06%

37

Wojtek (VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie)

677

49 360

0.06%

38

Renata Kołodziejczyk (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

43

49 982

0.05%

39

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

590

49 433

0.05%

40

Dominika Łapińska (I LO w Łapach)

789

49 238

0.05%

41

981

49 037

0.04%

42

(II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

496

49 542

0.04%

43

Luiza Malkhasyan (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

193

49 820

0.03%

44

Aleksandra Cieślak (LO im. KEN w Przasnyszu)

1 290

48 727

0.03%

45

Kasia Kiślak (LO im. KEN w Przasnyszu)

1 980

48 034

0.03%

46

Konrad Goliaszewski (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

200

49 813

0.03%

47

760

49 259

0.03%

48

Iga Damięcka (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

298

49 710

0.02%

49

100

49 910

0.02%

50

Maciej Mokrzycki

158

49 969

0.01%

51

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

298

49 705

0.01%

52

(LO im. KEN w Przasnyszu)

2 095

47 938

0.01%

53

Zuza Goliasz (LO im. KEN w Przasnyszu)

299

49 706

0.01%

54

Marcinus Głowackus (LO im. KEN w Przasnyszu)

298

49 706

0.01%

55

274

49 747

0.01%

56

94

49 913

0.01%

57

Sebastian Tarka (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

99

49 904

0.01%

58

194

49 810

0.01%

59

196

49 806

► 0.00%

60

24 966

25 035

► 0.00%

61

("ŻAGLE" LO Stowarzyszenia "Sternik")

400

49 600

► 0.00%

62

626

49 392

► 0.00%

63

100

49 900

► 0.00%

64

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

200

49 800

► 0.00%

65

1 427

48 649

► 0.00%

66

(I LO w Łapach)

30 000

20 000

► 0.00%

67

Kinga Żuchowska

0

50 001

► 0.00%

68

(X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie)

0

50 000

► 0.00%

69

Krzysztof Przyborowski (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

0

50 000

► 0.00%

70

100

49 900

► 0.00%

71

(I LO w Łapach)

500

49 501

► 0.00%

72

Rafał Gawlikowski

2 227

48 480

► 0.00%

73

71

49 929

► 0.00%

74

(LO w Złotoryi)

1 445

48 581

► 0.00%

75

760

49 236

0.01%

76

254

49 726

0.01%

77

234

49 762

0.01%

78

199

49 795

0.01%

79

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

200

49 792

0.02%

80

463

49 524

0.03%

81

Marcin Domański

1 483

48 472

0.06%

82

Adam Mielcarski

164

49 786

0.07%

83

SAA_14

0

49 965

0.07%

84

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

1 173

48 802

0.10%

85

Justyna Skomurska (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

1 805

48 117

0.12%

86

Mateusz Nowakowski (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

365

49 574

0.12%

87

Marta Sobolewska

0

49 941

0.14%

88

Akro hotdog (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

97

49 833

0.14%

89

(LO im. Olimpijczyków Polskich w Długołęce)

1 251

48 671

0.16%

90

Klaudia Bocian (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

2 008

47 854

0.18%

91

558

49 348

0.19%

92

Izabela Wiśniewska

12 933

35 320

0.22%

93

Marta Terkiewicz

103

49 689

0.27%

94

Mateusz Perowicz

1 107

48 295

0.42%

95

0

49 714

0.64%

96

Weronika Gasek (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

3 373

46 238

0.83%

97

Tomasz Synowiec

0

60 508

0.84%

1

Maksymilian Truś

2 227

66 618

137%

2

MyNamaJeff

9 717

53 027

125%

3

Wojciech Partyka

9 993

50 755

121%

4

Tomasz Synowiec

0

60 508

121%

5

Grzegorz Kapusta

744

57 774

117%

6

Kamil

204

56 743

113%

7

Tomek Kołodziejczuk

6 547

47 633

108%

8

Paulina Wątorczyk

5 367

46 763

104%

9

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

51 532

14

103%

10

Daniel Sikora (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

5 474

45 717

102%

11

Weronika Olkiewicz

3 220

47 849

102%

12

0

50 787

101%

13

Rafał Gawlikowski

2 227

48 480

101%

14

0

50 438

100%

15

Asde

1 352

49 065

100%

16

620

49 679

100%

17

590

49 680

100%

18

98

50 171

100%

19

(LO nr XIV we Wrocławiu)

1 347

48 855

100%

20

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

2 045

48 114

100%

21

Anna Jóźwiak (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

991

49 159

100%

22

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 218

48 937

100%

23

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 541

48 599

100%

24

Janek Krzyna (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

2 976

47 159

100%

25

Maciej Mokrzycki

158

49 969

100%

26

(II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

1 084

49 048

100%

27

Maciej Macheta

388

49 720

100%

28

Wojtek Rachubka

347

49 762

100%

29

Klaudia Szczubełek (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

1 547

48 545

100%

30

Damian Marczak (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

3 002

47 095

100%

31

390

49 688

100%

32

273

49 803

100%

33

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

385

49 684

100%

34

198

49 866

100%

35

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 048

49 019

100%

36

493

49 567

100%

37

200

49 856

100%

38

445

49 612

100%

39

432

49 623

100%

40

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

1 060

48 997

100%

41

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

504

49 540

100%

42

Andżelika Walczak (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

1 455

48 589

100%

43

2 278

47 766

100%

44

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

304

49 741

100%

45

(VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie)

352

49 690

100%

46

Andrzejek Kruszewski (LO im. KEN w Przasnyszu)

2 664

47 370

100%

47

1 396

48 654

100%

48

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

394

49 643

100%

49

Wojtek (VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie)

677

49 360

100%

50

Aleksandra Kamińska (I LO w Łapach)

1 097

48 932

100%

51

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

590

49 433

100%

52

Dominika Łapińska (I LO w Łapach)

789

49 238

100%

53

Renata Kołodziejczyk (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

43

49 982

100%

54

220

49 805

100%

55

(II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

496

49 542

100%

56

700

49 322

100%

57

760

49 259

100%

58

981

49 037

100%

59

Aleksandra Cieślak (LO im. KEN w Przasnyszu)

1 290

48 727

100%

60

Luiza Malkhasyan (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

193

49 820

100%

61

Kasia Kiślak (LO im. KEN w Przasnyszu)

1 980

48 034

100%

62

Konrad Goliaszewski (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

200

49 813

100%

63

100

49 910

100%

64

Iga Damięcka (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

298

49 710

100%

65

194

49 810

100%

66

274

49 747

100%

67

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

298

49 705

100%

68

Marcinus Głowackus (LO im. KEN w Przasnyszu)

298

49 706

100%

69

0

50 005

100%

70

94

49 913

100%

71

(LO im. KEN w Przasnyszu)

2 095

47 938

100%

72

Zuza Goliasz (LO im. KEN w Przasnyszu)

299

49 706

100%

73

Sebastian Tarka (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

99

49 904

100%

74

("ŻAGLE" LO Stowarzyszenia "Sternik")

400

49 600

100%

75

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

200

49 800

100%

76

100

49 900

100%

77

0

50 000

100%

78

1 427

48 649

100%

79

(I LO w Łapach)

30 000

20 000

100%

80

Kinga Żuchowska

0

50 001

100%

81

0

50 000

100%

82

(X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie)

0

50 000

100%

83

626

49 392

100%

84

Krzysztof Przyborowski (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

0

50 000

100%

85

Paweł Musiałek

100

49 901

100%

86

100

49 900

100%

87

196

49 806

100%

88

(I LO w Łapach)

500

49 501

100%

89

24 966

25 035

100%

90

71

49 929

100%

91

100

49 901

100%

92

(LO w Złotoryi)

1 445

48 581

100%

93

760

49 236

99%

94

254

49 726

99%

95

199

49 795

99%

96

234

49 762

99%

97

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

200

49 792

99%

98

463

49 524

99%

99

Marcin Domański

1 483

48 472

99%

100

SAA_14

0

49 965

99%

101

Adam Mielcarski

164

49 786

99%

102

500

49 461

99%

103

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

1 173

48 802

99%

104

0

49 944

99%

105

Justyna Skomurska (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

1 805

48 117

99%

106

Mateusz Nowakowski (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

365

49 574

99%

107

Marta Sobolewska

0

49 941

99%

108

Akro hotdog (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

97

49 833

99%

109

0

49 925

99%

110

(LO im. Olimpijczyków Polskich w Długołęce)

1 251

48 671

99%

111

196

49 724

99%

112

Klaudia Bocian (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

2 008

47 854

99%

113

558

49 348

99%

114

565

49 336

99%

115

0

49 891

99%

116

982

48 872

99%

117

4 672

45 162

99%

118

Marta Terkiewicz

103

49 689

99%

119

0

49 714

99%

120

Rafał Gawlik

1 362

48 319

99%

121

Weronika Gasek (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce)

3 373

46 238

99%

122

11 349

38 187

99%

123

Mateusz Perowicz

1 107

48 295

98%

124

Wojtek Zając

1 675

46 906

97%

125

Izabela Wiśniewska

12 933

35 320

96%

126

Michał Madey

14 780

16 408

62%

127

Dominik Zazula (Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu)

0

0

0%

1

ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2)

2 905

47 203

100.21% (0.08%)

1 403

2

ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1)

375

49 624

100.00% (0.04%)

1 397

3

II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce

1 266

48 815

100.16% (0.09%)

1 392

4

Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu

0

0

0.00% (100.00%)

n.d.

5

LO im. Olimpijczyków Polskich w Długołęce

1 251

48 671

99.84% (0.15%)

n.d.

6

LO w Złotoryi

722

49 290

100.00% (►0.00%)

n.d.

7

X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie

0

50 000

100.00% (►0.00%)

n.d.

8

"ŻAGLE" LO Stowarzyszenia "Sternik"

400

49 600

100.00% (►0.00%)

n.d.

9

LO im. KEN w Przasnyszu

1 078

48 935

100.02% (0.02%)

n.d.

10

I LO w Łapach

8 096

41 917

100.03% (0.03%)

n.d.

11

VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie

343

49 683

100.05% (0.01%)

n.d.

12

LO nr XIV we Wrocławiu

1 347

48 855

100.44% (0.03%)

n.d.

13

I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy

None

None

None%

n.d.

14

ZSP nr 4 im. Królowej Jadwigi w Jaworznie

None

None

None%

n.d.

15

I LO im. Jana III Sobieskiego w Oławie

None

None

None%

n.d.

16

I LO im. S. Konarskiego w Mielcu

None

None

None%

n.d.

17

I LO w Jarosławiu

None

None

None%

n.d.

18

I LO w Dębicy

None

None

None%

n.d.

19

LO Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

20

Prywatne LO Nowoczesna Edukacja

None

None

None%

n.d.

21

Zespół Szkół Łączności w Gdańsku

None

None

None%

n.d.

22

I LO im. J. Śniadeckiego w Pabianicach

None

None

None%

n.d.

23

VI LO im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

None

None

None%

n.d.

24

II LO im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach

None

None

None%

n.d.

25

Collegium Gostomianum w Sandomierzu

None

None

None%

n.d.

26

III LO w Gdańsku

None

None

None%

n.d.

27

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce

None

None

None%

n.d.

28

Zespół Szkół Zawodowych w Opolu Lubelskim

None

None

None%

n.d.

29

Zespół Szkół Łączności w Gdańsku (grupa 2)

None

None

None%

n.d.

30

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze

None

None

None%

n.d.

31

Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych w Bytowie

None

None

None%

n.d.

32

Zespół Szkół Handlowo Ekonomicznych w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

33

XX LO w Gdańsku im. Zbigniewa Herberta

None

None

None%

n.d.

34

ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem

None

None

None%

n.d.

35

ZSP Nr 19 im. K. Wojtyły Technikum Nr 19 (kl. 1)

None

None

None%

n.d.

36

Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 1)

None

None

None%

n.d.

37

Publiczne Salezjańskie LO im. bł. Piątki Poznańskiej

None

None

None%

n.d.

38

Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

39

II LO w Bolesławcu

None

None

None%

n.d.

40

ZS Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

41

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku

None

None

None%

n.d.

42

Elektroniczne Zakłady Naukowe z Wrocławia

None

None

None%

n.d.

43

LO w Ustrzykach Dolnych

None

None

None%

n.d.

44

Gimnazjum w Ustrzykach Dolnych

None

None

None%

n.d.

45

I LO w Krośnie

None

None

None%

n.d.

46

I LO w Bytowie

None

None

None%

n.d.

47

ZS Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku 2

None

None

None%

n.d.

48

V LO w Lublinie

None

None

None%

n.d.

49

Zespół Szkół Administracyjno Ekonomicznych z Gdyni

None

None

None%

n.d.

50

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach

None

None

None%

n.d.

51

VIII LO im. Adama Mickiewicza

None

None

None%

n.d.

52

III LO im. św. Jana Kantego

None

None

None%

n.d.

53

ZSP Nr 19 im. K. Wojtyły Technikum Nr 19 (kl. 2)

None

None

None%

n.d.

54

Technikum TEB Edukacja w Gdańsku

None

None

None%

n.d.

55

Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

56

II LO w ZS nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie

None

None

None%

n.d.

57

Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 2)

None

None

None%

n.d.

58

VIII LO w Gdańsku

None

None

None%

n.d.

59

LO Sióstr Zmartwychwstanek w Poznaniu

None

None

None%

n.d.

60

I LO im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

None

None

None%

n.d.

61

Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym

None

None

None%

n.d.

62

IV LO im. Stanisława Staszica w Sosnowcu

None

None

None%

n.d.

63

I LO im. A. Mickiewicza w Olsztynie

None

None

None%

n.d.

64

Zespół Szkół nr 1 im. Jana Kilińskiego w Pabianicach

None

None

None%

n.d.

65

III Prywatne LO w Sosnowcu

None

None

None%

n.d.

66

XXIII LO im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi

None

None

None%

n.d.

67

LO św. Marii Magdaleny w Poznaniu

None

None

None%

n.d.

68

II LO im. Królowej Jadwigi w Pabianicach

None

None

None%

n.d.

69

Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce

None

None

None%

n.d.

70

Zespół Szkół nr 1 w Bochni im. Stanisława Staszica

None

None

None%

n.d.

71

II LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu

None

None

None%

n.d.

72

LO w Mońkach

None

None

None%

n.d.

73

II LO w Mielcu

None

None

None%

n.d.

74

I LO w Rzeszowie

None

None

None%

n.d.

75

II LO w Sanoku

None

None

None%

n.d.

76

Zespół Szkół w Brzozowie

None

None

None%

n.d.

77

I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach

None

None

None%

n.d.

78

Zespół Szkół w Michałowie

None

None

None%

n.d.

79

ZSTiO im. S. Staszica w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

80

Publiczne LO KSW w Poznaniu

None

None

None%

n.d.

81

II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu

None

None

None%

n.d.

82

LO nr XVII we Wrocławiu (klasa 2F)

None

None

None%

n.d.

83

ZS Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie

None

None

None%

n.d.

84

Zespół Szkół nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic

None

None

None%

n.d.

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+