1

Alicja Wentykier (I LO w Siedlcach)

4 794

41 095

0.37%

2

Magda Kaim (Szkoła Zawodowa ZS nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni)

16 868

33 110

0.22%

3

Paulina Perdek (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

29 504

18 134

0.09%

4

Zuzanna Mirochna

785

48 866

► 0.00%

5

Klaudia Truszczyńska (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

2 012

47 421

► 0.00%

6

(Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 2))

500

49 552

► 0.00%

7

Tomek Kołodziejczuk

3 937

59 237

► 0.00%

1

Bartłomiej KUlig (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

4 867

151 633

313%

2

Jeremi Arsłanowow (LO nr XIV we Wrocławiu)

29 966

100 278

260%

3

Norbert Zarosa (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

12 302

110 400

245%

4

Mr Pope

17 557

89 054

213%

5

Julia Kaproń (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

1 391

74 614

152%

6

Aleksandra Czerwińska (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

5 460

66 659

144%

7

Mateusz Sawicki (I LO w Siedlcach)

45 753

23 772

139%

8

Michał Pławucki (LO nr XIV we Wrocławiu)

25 015

38 907

127%

9

(I LO w Rzeszowie)

37 164

26 353

127%

10

Tomek Kołodziejczuk

3 937

59 237

126%

11

Grzegorz Kapusta

2 398

58 398

121%

12

Wojciech Partyka

1 583

59 199

121%

13

Natalia Świątek (III LO im. M. Kopernika w Szczecinie)

13 440

44 422

115%

14

Bartosz Podleśny (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

14 792

40 938

111%

15

Kamila Jaszcz (II LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie)

21

53 907

107%

16

0

52 994

105%

17

1 318

51 069

104%

18

Mikołaj Józefowicz (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

285

51 382

103%

19

Karolina Krotkiewicz (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

5 410

46 081

102%

20

Karolina Jędryczka (Szkoła Zawodowa ZS nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni)

17 920

33 448

102%

21

Klaudia Orzechowska (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

400

50 800

102%

22

(II LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie)

42

51 051

102%

23

(LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

1 616

49 402

102%

24

Wojtek (VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie)

24 347

26 488

101%

25

Jakub Kasprzak (Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 2))

656

50 000

101%

26

Adam Leśniewski (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

5 646

44 985

101%

27

Mateusz Rombel (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

679

49 942

101%

28

Anna Jóźwiak (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

2 010

48 456

100%

29

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

12 492

37 928

100%

30

(LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

495

49 917

100%

31

(LO nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim)

11 103

39 288

100%

32

(I LO w Rzeszowie)

0

50 392

100%

33

Karolina Pieśla (LO w Drawsku Pomorskim)

2 677

47 682

100%

34

Aleksandra Cichecka (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

50 060

280

100%

35

Daria Tomczyk (III LO im. M. Kopernika w Szczecinie)

6 018

44 298

100%

36

382

49 909

100%

37

281

50 000

100%

38

(XI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie)

283

49 994

100%

39

Marysia Zgnilec (Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 2))

3 313

46 946

100%

40

Piotr Jabłoński

1 815

48 445

100%

41

Sandra Matuszewska (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

2 453

47 800

100%

42

(Collegium Gostomianum w Sandomierzu)

199

50 055

100%

43

(LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie)

82

50 144

100%

44

198

49 998

100%

45

Natalia Lewandowska (LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie)

281

49 909

100%

46

1 659

48 514

100%

47

Karolina Pasternak

114

50 055

100%

48

(II LO im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach)

586

49 580

100%

49

(ZSO nr 5 w Gliwicach)

415

49 748

100%

50

Aneta Misztal (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

28 110

22 048

100%

51

Marcel Michajłow (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

430

49 708

100%

52

1 310

48 820

100%

53

Justyna Górecka (I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach)

530

49 596

100%

54

Nati P (Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

0

50 124

100%

55

281

49 827

100%

56

Dominika

613

49 491

100%

57

(I LO w Rzeszowie)

103

50 000

100%

58

Karolina Kamińska (II LO w ZS nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie)

2 234

47 873

100%

59

0

50 100

100%

60

:-) (I LO w Rzeszowie)

1 777

48 323

100%

61

Hanna Borzyńska (I LO w Siedlcach)

0

50 100

100%

62

(II LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie)

27

50 058

100%

63

182

49 899

100%

64

Mariusz Czaplewski (III LO im. M. Kopernika w Szczecinie)

2 010

48 069

100%

65

Julia Olbińska (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

1 839

48 230

100%

66

381

49 680

100%

67

281

49 774

100%

68

(Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 2))

500

49 552

100%

69

(ZSO nr 5 w Gliwicach)

679

49 364

100%

70

Franek Kich (III LO im. M. Kopernika w Szczecinie)

2 000

48 039

100%

71

Kamila Gonera (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

1 066

48 963

100%

72

(I LO w Rzeszowie)

0

50 027

100%

73

925

49 093

100%

74

10 190

39 827

100%

75

381

49 629

100%

76

0

50 008

100%

77

99

49 910

100%

78

Zuzanna Mirochna (I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach)

698

49 306

100%

79

0

50 000

100%

80

99

49 900

100%

81

Anna Bylicka (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

0

50 000

100%

82

0

50 000

100%

83

Jakub Woźny (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

0

50 000

100%

84

0

50 000

100%

85

(I LO w Siedlcach)

0

50 000

100%

86

0

50 000

100%

87

200

49 800

100%

88

Marcin Kozub (II LO w Sanoku)

599

49 401

100%

89

Natalia Solecka (VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie)

900

49 101

100%

90

101

49 899

100%

91

679

49 320

100%

92

1 500

48 501

100%

93

212

49 788

100%

94

Aleksandra Sajnaj (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

0

50 000

100%

95

Bartosz Tomaszkiewicz (I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)

1 298

48 702

100%

96

Zuzanna J

0

50 000

100%

97

0

50 000

100%

98

(I LO w Siedlcach)

600

49 400

100%

99

0

50 000

100%

100

Adrian Zakrzewski

99

49 900

100%

101

Klaudia Kozłowska

0

50 000

100%

102

Przemysław Utnik (LO nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim)

598

49 400

100%

103

Sylwia Suder (I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach)

102

49 900

100%

104

Kinga Zarzecka (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

0

50 000

100%

105

Michał Baran (II LO w Sanoku)

0

50 000

100%

106

0

50 000

100%

107

0

50 000

100%

108

773

49 223

99%

109

Alicja Nowak (LO z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie)

612

49 379

99%

110

Marcelina Rojek (LO w Drawsku Pomorskim)

2 128

47 861

99%

111

(LO nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim)

415

49 575

99%

112

Katarzyna Księżopolska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

2 828

47 161

99%

113

281

49 710

99%

114

(Collegium Gostomianum w Sandomierzu)

216

49 769

99%

115

Karolina Garbacz (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

164

49 815

99%

116

Magda Kaim (Szkoła Zawodowa ZS nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni)

16 868

33 110

99%

117

(LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

114

49 865

99%

118

284

49 695

99%

119

Justyna Piekutowska

182

49 800

99%

120

(LO nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim)

5 000

44 977

99%

121

(II LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie)

1 362

48 601

99%

122

Patryk Firek (I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach)

435

49 524

99%

123

Kornel Pierzchała (I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)

829

49 130

99%

124

Weronika Lisowska (I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)

299

49 660

99%

125

Jakub Szeliga (LO z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie)

100

49 846

99%

126

(II LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie)

664

49 281

99%

127

(VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie)

2 830

47 108

99%

128

(Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych w Bytowie)

500

49 435

99%

129

2 539

47 390

99%

130

329

49 600

99%

131

315

49 616

99%

132

597

49 328

99%

133

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

5 930

43 989

99%

134

Piotr Rzeńca

345

49 575

99%

135

(II LO im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach)

560

49 362

99%

136

(Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

15

49 904

99%

137

(LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie)

83

49 839

99%

138

(LO z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie)

15

49 900

99%

139

Eryk (Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

715

49 200

99%

140

115

49 799

99%

141

0

49 914

99%

142

215

49 700

99%

143

(II LO im. Orła Białego w Bochni)

31

49 884

99%

144

216

49 700

99%

145

Weronika Dłużniewska

114

49 797

99%

146

(ZSO nr 5 w Gliwicach)

281

49 627

99%

147

Wiktoria Banaś (I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy)

500

49 409

99%

148

Szymon

199

49 711

99%

149

(Zespół Szkół Administracyjno Ekonomicznych z Gdyni)

314

49 596

99%

150

(LO nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim)

282

49 627

99%

151

Aneta Wojno (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

297

49 610

99%

152

(I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy)

646

49 258

99%

153

314

49 591

99%

154

Olga Kurek (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

0

49 906

99%

155

0

49 900

99%

156

Klaudiusz (Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

300

49 600

99%

157

400

49 500

99%

158

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

6 100

43 800

99%

159

0

49 900

99%

160

1

49 900

99%

161

Karol Rycek (Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 2))

99

49 800

99%

162

1

49 900

99%

163

(ZSO nr 5 w Gliwicach)

500

49 400

99%

164

1

49 900

99%

165

414

49 488

99%

166

201

49 700

99%

167

Radosław Mińko (XI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie)

100

49 800

99%

168

298

49 600

99%

169

(I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy)

181

49 712

99%

170

(II LO im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach)

314

49 575

99%

171

1 164

48 721

99%

172

(LO im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie)

579

49 303

99%

173

1 812

48 068

99%

174

(I LO w Rzeszowie)

999

48 883

99%

175

(II LO im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach)

199

49 680

99%

176

Gabrysia Szewczak (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

929

48 946

99%

177

Zuzia Lewalska (LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie)

1 243

48 627

99%

178

Wiktoria Podniesinska

2 553

47 306

99%

179

(Collegium Gostomianum w Sandomierzu)

16

49 841

99%

180

(XI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie)

315

49 526

99%

181

Natalia Grabarczyk (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

16

49 824

99%

182

Julia Chabowska (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

283

49 542

99%

183

713

49 108

99%

184

(Collegium Gostomianum w Sandomierzu)

115

49 706

99%

185

Dominika Mazurkiewicz (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

181

49 637

99%

186

Natasza (Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

616

49 204

99%

187

(Zespół Szkół nr 1 w Bochni im. Stanisława Staszica)

315

49 505

99%

188

(III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

999

48 823

99%

189

Konrad Maciej

302

49 511

99%

190

Agata (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

114

49 700

99%

191

Klaudia Kozłowska (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

6 145

43 669

99%

192

515

49 299

99%

193

(I LO w Siedlcach)

116

49 699

99%

194

(XI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie)

213

49 598

99%

195

Adrian Ługowski (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

501

49 307

99%

196

Julia Szajnecka (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

299

49 512

99%

197

283

49 524

99%

198

914

48 889

99%

199

0

49 800

99%

200

216

49 585

99%

201

Karolina Sroka (LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie)

400

49 399

99%

202

Klaudia Kopiec (II LO w Sanoku)

0

49 800

99%

203

0

49 800

99%

204

(Zespół Szkół Administracyjno Ekonomicznych z Gdyni)

900

48 900

99%

205

1

49 800

99%

206

Błażej Głąb (Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 2))

198

49 600

99%

207

Patryk (Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

200

49 600

99%

208

(ZSO nr 5 w Gliwicach)

3 095

46 704

99%

209

2

49 800

99%

210

2

49 800

99%

211

(XI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie)

500

49 300

99%

212

(I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy)

3 414

46 385

99%

213

316

49 480

99%

214

314

49 479

99%

215

(Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych w Bytowie)

1 285

48 504

99%

216

0

49 791

99%

217

(Zespół Szkół Administracyjno Ekonomicznych z Gdyni)

381

49 410

99%

218

1 792

47 987

99%

219

(LO im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie)

216

49 561

99%

220

597

49 174

99%

221

Kasia Zajączkowska (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

201

49 553

99%

222

(VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie)

1 563

48 193

99%

223

Maciej Żych (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

900

48 853

99%

224

383

49 355

99%

225

(II LO im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach)

429

49 306

99%

226

Zuza Łaba (III LO im. M. Kopernika w Szczecinie)

2 197

47 539

99%

227

Weronika Szandecka (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

514

49 220

99%

228

131

49 602

99%

229

Karolina Przybylska (I LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczecinie)

183

49 541

99%

230

16

49 710

99%

231

Klaudia Luśniewska (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

766

48 957

99%

232

116

49 611

99%

233

16

49 700

99%

234

497

49 217

99%

235

Natalia Korytkowska (Zespół Szkół Administracyjno Ekonomicznych z Gdyni)

299

49 411

99%

236

Hubert Szepietowski (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

708

48 995

99%

237

Weronika Paterak (I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)

1 892

47 815

99%

238

Julia Kołodziejczyk (LO w Drawsku Pomorskim)

200

49 500

99%

239

2

49 700

99%

240

3 700

46 000

99%

241

Karolina Szymborska

0

49 700

99%

242

Karol Kiszka (I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach)

115

49 577

99%

243

381

49 308

99%

244

(I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)

2 744

46 946

99%

245

Maja Chojnacka (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

49 450

242

99%

246

Sandra Piórkowska (I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)

480

49 212

99%

247

Mateusz Borowski (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

82

49 601

99%

248

(LO w Złotoryi)

2 789

46 893

99%

249

Agnieszka Piątkowska (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

17

49 663

99%

250

Emilia Dołęgowska (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

2 395

47 282

99%

251

Krzysztof Parocki (II LO im. Króla Jana Sobieskiego w Krakowie)

17

49 653

99%

252

Woch Weronika (LO w Drawsku Pomorskim)

6 662

43 003

99%

253

(Collegium Gostomianum w Sandomierzu)

445

49 214

99%

254

Natalka K (Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

1 114

48 539

99%

255

2 725

46 930

99%

256

(LO w Złotoryi)

9 027

40 621

99%

257

(Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

230

49 419

99%

258

Zuzanna Mirochna

785

48 866

99%

259

Zuzanna Grochal (I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)

1 725

47 921

99%

260

283

49 358

99%

261

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

7 414

42 220

99%

262

Kamil Woźniak (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

3 021

46 612

99%

263

131

49 502

99%

264

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

6 131

43 500

99%

265

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

10 630

39 000

99%

266

1 701

47 930

99%

267

Aneta Wojno

116

49 516

99%

268

Justyna Piekutowska (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

800

48 825

99%

269

116

49 507

99%

270

(I LO w Jarosławiu)

616

49 003

99%

271

Wiktoria (Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

116

49 500

99%

272

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

6 415

43 200

99%

273

Wiktoria

16

49 601

99%

274

(Zespół Szkół nr 1 w Bochni im. Stanisława Staszica)

16

49 601

99%

275

5 714

43 900

99%

276

(I LO w Jarosławiu)

116

49 500

99%

277

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

4 104

45 500

99%

278

Weronika Kosobucka (II LO w ZS nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie)

2 612

46 993

99%

279

4

49 600

99%

280

2

49 598

99%

281

Wiktoria Urbańska (III LO im. M. Kopernika w Szczecinie)

644

48 955

99%

282

0

49 600

99%

283

(Collegium Gostomianum w Sandomierzu)

816

48 780

99%

284

Karolina Szymborska (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

6 315

43 275

99%

285

(ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2))

2 189

47 392

99%

286

Natalia Jaworska (I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

17 775

31 800

99%

287

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

10 575

39 000

99%

288

Piotr Chyliński (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

616

48 955

99%

289

Mateusz Perowicz

2 227

47 326

99%

290

KLAUDIA LEŚNIK (ZSP nr 1 w Łasku im. gen. Władysława Andersa)

1 496

48 054

99%

291

Magdalena Ludwik

16 975

32 572

99%

292

Patrycja Bogacz

2 725

46 818

99%

293

(I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)

1 700

47 845

99%

294

(LO im. KEN w Przasnyszu)

2 360

47 186

99%

295

Aleksandra Baszczyńska (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

2 658

46 876

99%

296

Kasia Skorek (I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

6 662

42 872

99%

297

(Zespół Szkół nr 1 w Bochni im. Stanisława Staszica)

216

49 311

99%

298

Kinga Wasilewska (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

216

49 308

99%

299

Weronika Krawczyk (ZSP nr 1 w Łasku im. gen. Władysława Andersa)

1 199

48 325

99%

300

Natalia Bernadzka (I LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczecinie)

1 111

48 407

99%

301

Klaudia (Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

416

49 105

99%

302

Jakub Piekutowski (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

116

49 403

99%

303

Natalia Biała (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

1 345

48 169

99%

304

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

1 115

48 401

99%

305

Julita Serafińska (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

2 358

47 147

99%

306

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

500

49 000

99%

307

Katarzyna Gumińska (III LO im. M. Kopernika w Szczecinie)

1 414

48 084

99%

308

Sylwia Iwan (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

531

48 970

99%

309

Wojciech Piotrowski (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

2 461

47 035

98%

310

dominika (I LO w Jarosławiu)

1 533

47 942

98%

311

Kacper Piróg (III LO im. M. Kopernika w Szczecinie)

729

48 743

98%

312

913

48 535

98%

313

WERONIKA MAKOWSKA

16

49 427

98%

314

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

3 429

46 016

98%

315

Julia Szulińska (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

2 115

47 324

98%

316

Klaudia Truszczyńska (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

2 012

47 421

98%

317

1 321

48 107

98%

318

Patrycja P (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

10 501

38 924

98%

319

Ewelina Pawelska (ZSP nr 1 w Łasku im. gen. Władysława Andersa)

614

48 809

98%

320

(Zespół Szkół nr 1 w Bochni im. Stanisława Staszica)

116

49 308

98%

321

Marcelina Konieczna (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

2 902

46 516

98%

322

(LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie)

116

49 301

98%

323

Paulina Solon (II LO w Sanoku)

429

48 985

98%

324

1 600

47 816

98%

325

Julka marzec (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

1 959

47 453

98%

326

Aleksandra Gawron (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

414

48 989

98%

327

Krystian Rzepka (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

4 300

45 100

98%

328

(LO w Drawsku Pomorskim)

10 490

38 888

98%

329

2 241

47 127

98%

330

Daria Snoch (I LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczecinie)

219

49 152

98%

331

431

48 916

98%

332

(Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym)

16

49 330

98%

333

Arkadiusz Ptasiński (I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)

2 128

47 218

98%

334

Kinga Wnuk (ZSP nr 1 w Łasku im. gen. Władysława Andersa)

2 445

46 900

98%

335

Ola Radecka (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

329

49 007

98%

336

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

5 130

44 200

98%

337

Julia Domańska (I LO w Siedlcach)

2 288

47 034

98%

338

Kacper Kruczyński (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

7 148

42 160

98%

339

Monika Dłuska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

2 888

46 412

98%

340

Gabriel Moskwiak (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

760

48 534

98%

341

Sandra Jamiołkowska (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

2 260

47 021

98%

342

Julia Barwińska (II LO w ZS nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie)

216

49 063

98%

343

Mateusz Maier (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

520

48 752

98%

344

(LO w Złotoryi)

6 180

43 071

98%

345

Karolina Pukmiel (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

3 163

46 072

98%

346

Paulina Pawlak

877

48 332

98%

347

Ewelina Głuszczak (I LO w Siedlcach)

1 043

48 143

98%

348

(Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

928

48 232

98%

349

10 473

38 686

98%

350

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

22 943

26 210

98%

351

Wiktoria Lewandowska (II LO w ZS nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie)

2 531

46 621

98%

352

Gabriela Marciniak (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

2 135

47 016

98%

353

Zuzia Rzepecka (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

780

48 354

98%

354

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

5 835

43 300

98%

355

216

48 908

98%

356

Rafał Woliński (LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku)

216

48 902

98%

357

Michał (III LO im. M. Kopernika w Szczecinie)

4 677

44 421

98%

358

Aleksandra Szulwic (II LO w ZS nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie)

2 431

46 630

98%

359

Daniel Pieńkowski (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

1 326

47 724

98%

360

Jakub Banachowicz

2 717

46 329

98%

361

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

5 747

43 295

98%

362

Mateusz Bogucki (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

10 350

38 688

98%

363

Kinga Pietrzyk (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

2 318

46 699

98%

364

905

48 105

98%

365

(XI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie)

505

48 506

98%

366

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

7 300

41 702

98%

367

Maciek Zając (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

448

48 540

97%

368

Paweł Paluszewski (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

248

48 673

97%

369

Marta Piotrowska (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

31 626

17 283

97%

370

Wojtek pruchniak (Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 2))

532

48 315

97%

371

(Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

1 414

47 408

97%

372

Patrycja Cabaj (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

778

48 021

97%

373

Bernadetta Żmuda (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

3 724

45 063

97%

374

Martyna Kurenda (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

2 754

46 016

97%

375

Katarzyna Skierska (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

3 064

45 652

97%

376

Agata Forysiuk (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

698

48 004

97%

377

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

5 501

43 200

97%

378

Justyna Skomurska (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

7 561

41 132

97%

379

Kacper Zaborski (I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

9 700

38 846

97%

380

Andżelika Rogacka (ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1))

1 947

46 565

97%

381

Klaudia P. (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

13 960

34 506

96%

382

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

14 415

34 041

96%

383

13 009

35 403

96%

384

(LO w Złotoryi)

7 230

41 162

96%

385

Patrycja Dziób (I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

25 575

22 802

96%

386

Filip Płatek (LO nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim)

10 186

38 032

96%

387

Kamil Gromadka (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

7 700

40 446

96%

388

Katarzyna Zaborek (III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie)

812

47 325

96%

389

Paulina Chibowska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

24 952

23 155

96%

390

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

13 865

34 100

95%

391

(Szkoła Zawodowa ZS nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni)

12 933

34 788

95%

392

Paulina Perdek (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

29 504

18 134

95%

393

Adrian Antoniak (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

2 763

44 821

95%

394

(I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

9 685

37 900

95%

395

Agnieszka Sobaś (Szkoła Zawodowa ZS nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni)

18 690

28 619

94%

396

Adrian Łuczak (LO im. Władysława Jagiełły w Płocku )

2 625

44 381

94%

397

0

47 000

94%

398

Ola Czyżak (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

29 507

17 450

93%

399

(Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie)

0

46 900

93%

400

Paulina Legin (Szkoła Zawodowa ZS nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni)

17 428

29 336

93%

401

Michał Boruta

4 236

42 398

93%

402

Adam Wierzbowski (ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem)

7 697

38 814

93%

403

2 261

44 000

92%

404

Dawid Marcinów (I LO im. Jana III Sobieskiego w Oławie)

5 642

40 564

92%

405

Gabriela Świętochowska (I LO w Rzeszowie)

30 302

15 882

92%

406

Alicja Wentykier (I LO w Siedlcach)

4 794

41 095

91%

407

(LO im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie)

4 064

41 820

91%

408

(I LO w Rzeszowie)

0

45 200

90%

409

Krzysztof Kasiński (I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej)

19 660

24 929

89%

410

Jacek (II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu)

2 300

41 412

87%

411

(Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach)

6 370

36 761

86%

412

(I LO w Rzeszowie)

0

42 500

85%

413

Wiktoria Ziaja (I LO w Rzeszowie)

33 282

8 328

83%

414

Andrzejek Kruszewski (LO im. KEN w Przasnyszu)

2 560

36 392

77%

415

Dominik Hajder (I LO w Rzeszowie)

616

34 159

69%

416

Maja Wielichowska

9 400

22 723

64%

417

(I LO w Rzeszowie)

1 945

27 118

58%

418

(Akademickie LO w Lubawie)

7 200

13 900

42%

419

Oskar Danowski (I LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczecinie)

6 723

7 596

28%

420

(I LO w Rzeszowie)

0

0

0%

1

III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie

3 418

58 448

123.73% (►0.00%)

1 518

2

I LO w Rzeszowie

8 168

34 397

85.13% (7.69%)

1 474

3

II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu

15 478

33 311

97.58% (►0.00%)

1 474

4

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach

2 554

46 559

98.23% (►0.00%)

1 473

5

LO im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku

1 533

48 202

99.47% (►0.00%)

1 451

6

LO im. Władysława Jagiełły w Płocku

2 121

47 843

99.93% (►0.00%)

1 444

7

LO nr XIV we Wrocławiu

13 721

54 751

136.95% (►0.00%)

1 443

8

I LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczecinie

2 070

40 536

85.22% (►0.00%)

1 441

9

I LO w Siedlcach

2 599

48 059

101.32% (►0.00%)

1 438

10

LO w Drawsku Pomorskim

4 431

45 386

99.64% (►0.00%)

1 427

11

I LO im. Jana III Sobieskiego w Oławie

1 914

47 402

98.63% (►0.00%)

1 424

12

ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem

2 156

47 128

98.57% (►0.00%)

1 421

13

LO nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

4 597

45 149

99.50% (►0.00%)

1 414

14

III LO im. M. Kopernika w Szczecinie

3 011

47 506

101.04% (►0.00%)

1 414

15

II LO w ZS nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie

2 004

47 436

98.88% (►0.00%)

1 413

16

I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej

9 060

40 027

98.18% (►0.00%)

1 413

17

II LO im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach

417

49 500

99.84% (►0.00%)

1 408

18

II LO w Mielcu

1 123

47 580

97.41% (►0.00%)

1 407

19

ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 1)

1 089

48 636

99.45% (►0.00%)

1 407

20

VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie

5 948

44 156

100.21% (►0.00%)

1 405

21

Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym

318

49 464

99.57% (►0.00%)

1 403

22

I LO w Łapach

0

49 773

99.55% (►0.00%)

1 402

23

ZSP nr 1 w Łasku im. gen. Władysława Andersa

2 833

46 885

99.44% (►0.00%)

1 402

24

II LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu

76

49 781

99.72% (►0.00%)

1 401

25

Zespół Szkół Administracyjno Ekonomicznych z Gdyni

315

49 552

99.74% (►0.00%)

1 401

26

LO im. KEN w Przasnyszu

1 301

47 099

96.80% (►0.00%)

1 400

27

II LO w Sanoku

205

49 637

99.69% (►0.00%)

1 399

28

I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie

1 091

48 704

99.59% (►0.00%)

1 398

29

II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce

1 188

49 063

100.50% (►0.00%)

1 397

30

ZS Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (klasa 2)

2 673

47 418

100.18% (►0.00%)

1 393

31

Szkoła Zawodowa ZS nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni

16 767

31 860

97.26% (►0.00%)

1 393

32

Collegium Gostomianum w Sandomierzu

301

49 560

99.72% (►0.00%)

1 393

33

Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 2)

353

49 614

99.93% (►0.00%)

1 389

34

Zespół Szkół nr 1 w Bochni im. Stanisława Staszica

155

49 486

99.28% (►0.00%)

1 387

35

LO w Złotoryi

4 756

44 720

98.95% (►0.00%)

1 384

36

LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie

161

49 794

99.91% (►0.00%)

1 384

37

XI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

319

49 454

99.55% (►0.00%)

1 374

38

Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce

337

49 666

100.01% (►0.00%)

1 374

39

I LO w Jarosławiu

453

49 289

99.48% (►0.00%)

1 367

40

I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach

313

49 650

99.93% (►0.00%)

1 364

41

ZSO nr 5 w Gliwicach

828

49 140

99.94% (►0.00%)

1 363

42

I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy

988

48 873

99.72% (►0.00%)

1 363

43

II LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie

423

50 579

102.01% (►0.00%)

1 363

44

Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych w Bytowie

399

49 532

99.87% (►0.00%)

1 348

45

Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu

0

0

0.00% (100.00%)

n.d.

46

Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu

2 405

15 009

34.83% (0.01%)

n.d.

47

Akademickie LO w Lubawie

1 924

40 879

85.61% (►0.00%)

n.d.

48

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie

0

46 900

93.80% (►0.00%)

n.d.

49

LO im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie

1 619

46 894

97.03% (►0.00%)

n.d.

50

LO im. Olimpijczyków Polskich w Długołęce

815

48 802

99.23% (►0.00%)

n.d.

51

Zespół Szkół nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic

115

49 509

99.25% (►0.00%)

n.d.

52

II LO im. Króla Jana Sobieskiego w Krakowie

159

49 625

99.57% (►0.00%)

n.d.

53

X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie

550

49 289

99.68% (►0.00%)

n.d.

54

II LO im. Orła Białego w Bochni

122

49 831

99.91% (►0.00%)

n.d.

55

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku

1 468

48 492

99.92% (►0.00%)

n.d.

56

LO z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie

181

49 781

99.92% (►0.00%)

n.d.

57

"ŻAGLE" LO Stowarzyszenia "Sternik"

300

49 700

100.00% (►0.00%)

n.d.

58

Zespół Szkół Łączności w Gdańsku

856

49 247

100.21% (►0.00%)

n.d.

59

ZS Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

60

LO w Ustrzykach Dolnych

None

None

None%

n.d.

61

Zespół Szkół w Barcinie

None

None

None%

n.d.

62

ZS Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku 2

None

None

None%

n.d.

63

Obwód Zielonogórski ZHR

None

None

None%

n.d.

64

IV LO im. Stanisława Staszica w Sosnowcu

None

None

None%

n.d.

65

II LO w Bolesławcu

None

None

None%

n.d.

66

LO im. M. Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej

None

None

None%

n.d.

67

I LO w Bytowie

None

None

None%

n.d.

68

Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

69

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego

None

None

None%

n.d.

70

VI LO im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

None

None

None%

n.d.

71

I LO w Dębicy

None

None

None%

n.d.

72

VIII LO im. Adama Mickiewicza

None

None

None%

n.d.

73

Zespół Szkół w Brzozowie

None

None

None%

n.d.

74

Zespół Szkół w Michałowie

None

None

None%

n.d.

75

XV LO w Bydgoszczy

None

None

None%

n.d.

76

ZSP nr 4 im. Królowej Jadwigi w Jaworznie

None

None

None%

n.d.

77

III LO w Zielonej Górze

None

None

None%

n.d.

78

II LO im. Królowej Jadwigi w Pabianicach

None

None

None%

n.d.

79

Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach

None

None

None%

n.d.

80

ZSE im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej

None

None

None%

n.d.

81

Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

None

None

None%

n.d.

82

LO Sióstr Zmartwychwstanek w Poznaniu

None

None

None%

n.d.

83

Technikum Budowlano Geodezyjne w Lublinie (gr. 1)

None

None

None%

n.d.

84

ZS Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie

None

None

None%

n.d.

85

V LO w Lublinie

None

None

None%

n.d.

86

I LO im. A. Mickiewicza w Olsztynie

None

None

None%

n.d.

87

III LO w Gdańsku

None

None

None%

n.d.

88

LO w Mońkach

None

None

None%

n.d.

89

VI LO im. J. Słowackiego w Kielcach

None

None

None%

n.d.

90

Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Łasku

None

None

None%

n.d.

91

Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

92

VIII LO w Gdańsku

None

None

None%

n.d.

93

I LO im. J. Śniadeckiego w Pabianicach

None

None

None%

n.d.

94

Zespół Szkół nr 1 im. Jana Kilińskiego w Pabianicach

None

None

None%

n.d.

95

Zespół Szkół i Placówek im. Władysława Łokietka

None

None

None%

n.d.

96

IV LO w Zielonej Górze

None

None

None%

n.d.

97

X LO w Toruniu

None

None

None%

n.d.

98

Elektroniczne Zakłady Naukowe z Wrocławia

None

None

None%

n.d.

99

VII LO im. Janusza Kusocińskiego

None

None

None%

n.d.

100

XX LO w Gdańsku im. Zbigniewa Herberta

None

None

None%

n.d.

101

Zespół Szkół Handlowo Ekonomicznych w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

102

III Prywatne LO w Sosnowcu

None

None

None%

n.d.

103

I LO im. S. Konarskiego w Mielcu

None

None

None%

n.d.

104

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze

None

None

None%

n.d.

105

Publiczne Salezjańskie LO im. bł. Piątki Poznańskiej

None

None

None%

n.d.

106

Publiczne LO nr I w Opolu

None

None

None%

n.d.

107

Liceum Ekonomiczne w Zielonej Górze

None

None

None%

n.d.

108

I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni

None

None

None%

n.d.

109

Zespół Szkół w Chełmży

None

None

None%

n.d.

110

Zespół Szkół w Mogilnie

None

None

None%

n.d.

111

II LO w Częstochowie

None

None

None%

n.d.

112

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie im. Bohaterów Powstania Warszawskiego

None

None

None%

n.d.

113

XXIII LO im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi

None

None

None%

n.d.

114

Zespół Szkół Zawodowych w Opolu Lubelskim

None

None

None%

n.d.

115

LO Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

116

ZSTiO im. S. Staszica w Białymstoku

None

None

None%

n.d.

117

I LO im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

None

None

None%

n.d.

118

LO św. Marii Magdaleny w Poznaniu

None

None

None%

n.d.

119

Zespół Szkół Łączności w Gdańsku (grupa 2)

None

None

None%

n.d.

120

Publiczne LO Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Opolu

None

None

None%

n.d.

121

Technikum TEB Edukacja w Gdańsku

None

None

None%

n.d.

122

XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

None

None

None%

n.d.

123

Zespół Szkół im. S. Staszica w Staszowie

None

None

None%

n.d.

124

ZSP Nr 19 im. K. Wojtyły Technikum Nr 19 (kl. 2)

None

None

None%

n.d.

125

Publiczne LO KSW w Poznaniu

None

None

None%

n.d.

126

LO nr XVII we Wrocławiu (klasa 2F)

None

None

None%

n.d.

127

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce

None

None

None%

n.d.

128

I LO w Krośnie

None

None

None%

n.d.

129

III LO im. św. Jana Kantego

None

None

None%

n.d.

130

X LO w Katowicach

None

None

None%

n.d.

131

Publiczne LO im. bł. ks. R. Archutowskiego

None

None

None%

n.d.

132

ZSP Nr 19 im. K. Wojtyły Technikum Nr 19 (kl. 1)

None

None

None%

n.d.

133

Gimnazjum w Ustrzykach Dolnych

None

None

None%

n.d.

134

Prywatne LO Nowoczesna Edukacja

None

None

None%

n.d.

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+